Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Javni nastopi 2018/2019
JAVNI NASTOPI V ŠOLI IN IZVEN ŠOLE
 
Koncert kitarista in skladatelja Timoteja Kosovinca, nekdanjega učenca šole, ob 70-letnici delovanja šole: torek, 25. 9. 2018, ob 19.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Amina Manda
 
Skupni koncert mladinskega simfoničnega orkestra iz Finske in godalnih orkestrov šole ob 70-letnici delovanja šole: torek, 16. 10. 2018, Slovenska filharmonija
Org.: Ksenija Trotovšek Brlek, Mojca Tratar
 
Nastop učencev šole ob obletnici otvoritve Centra ruskega jezika in kulture Inštitut Puškin pri Filozofski fakulteti: petek, 26. 10. 2018, Pula
Org.: Plamenka Dražil
 
1. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala: sreda, 28. 11. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Polju
Org.: Natalija Hrastnik, Breda Štembergar, Matic Titovšek.
 
Nastopi v Viteški dvorani Križank: 7., 8., 9., 14., 15., 16. december 2018 ob 17.00; 10., 11., 12. december 2018 ob 18.00
Org.: Katja Beguš Bobek, Danilo Dominko, Plamenka Dražil, Valna Ožbolt, Špela Rolih, Andreja Škrlep, Breda Štembergar, Matic Titovšek, Larisa Zurunič
 
Nastopi v cerkvi Device Marije Vnebovzete v Polju: december 2018, ob 17.00
Org.: Marijana Car, Vesna Jamšek, Špela Rolih, Valna Ožbolt
 
Nastop v dvorani pod cerkvijo sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem: nedelja, 9. 12. 2018, ob 14.00
Org.: Marija Grepo Sterle
 
1. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2009 naprej): torek, 18. 12. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Ana Rus, Tjaša Turk
 
4. srečanje Orffovih skupin glasbenih šol Slovenije: petek, 18. 1. 2019, Maribor
Org.: Ana Smolnikar, Eva Tržan Beguš
 
Koncert nekdanjih učencev kitare GŠ Ljubljana Moste - Polje: torek, 22. 1. 2019, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Amina Manda
 
Večer komorne glasbe: sreda, 30. 1. 2019, ob 19.00 , dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Cimperman Rakar, Marija Kregar, Irmina Rakun Alif

Skupni koncert pihalnih orkestrov OE GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in GŠ Ljubljana Moste – Polje: četrtek, 7. 2. 2019, ob 19.00, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana
Org.: Mladen Jakšič, Danilo Dominko, Nebojša Dačkovič, Breda Štembergar

Skupni koncert učencev flavte iz GŠ Vrhnika in GŠ Ljubljana Moste – Polje: ponedeljek, 18. 2. 2019, ob 18.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Natalija Hrastnik, Marija Kregar, Breda Štembergar, Larisa Zurunić

Skupni koncert godalnih orkestrov OE GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in GŠ Ljubljana Moste – Polje: torek, 19. 2. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah.
Org.: Katja Beguš Bobek, Marija Grepo Sterle, Rok Hrvatin

Nastop oddelka za brenkala/mlajši učenci: sreda, 20. 2. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Petar Lagudin, Andreja Škrlep
 
Nastop oddelka za harmoniko in petje/PEVCI: četrtek, 21. 2. 2019, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Saša Čano, Janja Hvala, Nikola Nikolič, Dejan M. Vrbančič
 
10. revija ljubljanskih glasbenih šol: petek, 8. 3. 2019, ob 18.00, dvorana Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji
Org.: Eva Uršič Petkovšek
 
2. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2009 naprej): torek, 19. 3. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Marijana Car, Tanja Vidmar
 
Skupni koncert harmonikarskega orkestra in učencev harmonike GŠ Grosuplje in GŠ Ljubljana Moste – Polje: petek, 29. 3. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Špela Rolih, Miha Pinterič
 
Nastop oddelka za godala: ponedeljek, 1. 4. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Katja Beguš Bobek, Rok Hrvatin, Marija Grepo Sterle
 
10. revija harmonikarskih orkestrov slovenskih glasbenih šol: sobota, 6. 4. 2019, Jesenice
Org.: Miha Pinterič, Špela Rolih
 
Nastop oddelka za harmoniko in petje/HARMONIKA: četrtek, 11. 4. 2019, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Špela Rolih, Miha Pinterič
 
Revija simfoničnih orkestrov slovenskih glasbenih šol: petek, 12. 4. 2019, Koper
Org.: Rok Hrvatin, Vesna Jamšek, Ksenija Trotovšek Brlek
 
Izbirni nastop za soliste in komorne skupine za zaključni koncert učencev v Slovenski filharmoniji in koncert učencev PGV in GP v dvorani za kulturne prireditve v Centru Zalog: ponedeljek, 15. 4. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Marija Okoliš, Špela Rolih, Andreja Škrlep, Mojca Tratar, Ksenija Trotovšek Brlek,
Eva Uršič Petkovšek
 
Nastop oddelka za klavir in orgle/starejši učenci: torek, 16. 4. 2019, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Eva Kozlevčar, Eva Uršič Petkovšek, Lilijana Žerajić
 
2. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala: sreda, 24. 4. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Jakob Bobek, Danilo Dominko, Mladen Jakšić
 
Revija kitarskih orkestrov slovenskih glasbenih šol: april/maj 2019, Žalec
Org.: Andreja Škrlep, Valna Ožbolt
 
Nastop oddelka za brenkala (starejši učenci) in kitarskega orkestra GŠ Ljubljana Moste – Polje: četrtek, 16. 5. 2019, ob 19.00, dvorana šole v Zalogu
Org.: Andrej Varl, Valna Ožbolt
 
Zaključni koncert učencev šole: četrtek, 30. 5. 2019, ob 17.00 in 19.00, dvorana Marjana Kozine, Slovenska filharmonija
Org.: Marijana Car, Danilo Dominko, Nana Kure, Špela Rolih, Nikola Nikolić, Valna Ožbolt , Andreja Škrlep, Breda Štembergar, Matic Titovšek, Andrej Varl, Larisa Zurunič
 
Nastop ustvarjalnosti: torek, 4. 6. 2019, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Nana Kure, Eva Uršič Petkovšek
 
Zaključni nastop učencev 1. razreda flavte in kljunaste flavte: četrtek, 6. 6. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Hrastnik, Marija Kregar, Breda Štembergar, Larisa Zurunić
 
Zaključni nastop učencev PGV in GP: ponedeljek, 10. 6. 2019, ob 18.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Katja Beguš-Bobek, Valna Ožbolt, Marija Okoliš, Špela Rolih, Tjaša Turk, Jana Vidic Lavrinc, Eva Tržan Beguš, Larisa Zurunić