1. Nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala– 1. 12. 2011 ob 19.00 v Mostah
Org.: Danilo Dominko, Matic Titovšek
2. Nastopi v Viteški dvorani Križank- december 2011
Org.: Natalija Hrastnik, Katja Mlinar, Valna Ožbolt, Miha Pinterič, Lilijana Žerajić
3. Nastopi v cerkvi Device Marije Vnebovzete v Polju– december 2011
Org.: Marijana Car, Vesna Jamšek, Breda Štembergar, Tanja Vidmar
4. Nastopi v cerkvi sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem– december 2011
Org.: Marija Grepo Sterle, Rok Hrvatin, Matic Titovšek
5. Nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci(od l. 2002 naprej) – 20. 12. 2011 ob 18.00 v Mostah
Org.: Marijana Car, Lilijana Žerajić
6. Koncert Kaje Lojevec, študentke podiplomskega študija pri prof. Hinku Haasu, v okviru cikla Pianissimo – 17. 1. 2012 ob 19.00 v Mostah
Org.: Tanja Vidmar, Natalija Cimperman Rakar
8. Tematski nastop (Rondo)– 25. 1. 2012 ob 19.00 v Mostah
Org.: Marija Okoliš, Marijana Car, Miha Pinterič
9. Nastop narodnih skladb– 6. 3. 2012 ob 19.00 v Mostah
Org.: Marija Kregar, Irmina Rakun Alif, Jana Vidic Lavrinc
10. Šolsko tekmovanje kitaristov v sodelovanju z GŠ FrancaŠturma– 7. 3. 2012
Org.: Anja Gaberc, Dan Grahelj, Erazem Izidor Grafenauer, Amina Klopčar, Peter Lagudin, Peter Napret, Valna Ožbolt
11. 3. srečanje ljubljanskih glasbenih šol– 9. 3. 2012 v veliki dvorani Slovenske filharmonije
Org.: Eva Uršič Petkovšek
12. Nastop pevcev– 13. 3. 2012 ob 19.00 v Mostah
Org.: Saša Čano, Nikola Nikolič, Dejan Vrbančič
13. Nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci(od l. 2002 naprej) – 27. 3. 2012 ob 18.00 v Polju
Org.: Marijana Car, Nana Kure
14. Nastop oddelka za brenkala– 17. 4. 2012 ob 18.00 v Mostah
Org.: Erazem Izidor Grafenauer, Andrej Varl
15. Nastop oddelka za harmoniko– 18. 4. 2012 ob 19.00 v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Miha Pinterič, Marija Valenčič
16. Nastop oddelka za klavir in orgle/starejšiučenci– 19. 4. 2012 ob 19.00 v Mostah
Org.: Natalija Cimperman Rakar, Eva Kozlevčar
17. Revija godalnih orkestrov – GŠ Radovljica,20 in 21. 4. 2012
18. Zaključni nastop učencev 10. razreda kitare(Klofutar, Asanovič) – 24. 4. 2012
Org.: Peter Lagudin
19. Nastop oddelka za pihala, trobila intolkala– 25. 4. 2012 ob 19.00 v Polju
Org.: Natalija Hrastnik, Katja Mlinar, Maja Povše
20. Nastop oddelka za godala– april, maj 2012
Org.: Katja Beguš Bobek, Rok Hrvatin, Dragana Pajanović
21. Koncert učiteljev–april, maj 2012
Org.: Katja Beguš Bobek, Eva Uršič Petkovšek
22. Nastop ustvarjalnosti– maj, junij 2012
Org.: Irmina Rakun Alif, Nana Kure
23. Zaključni nastop orkestrov, komornih skupin, solistov, učencev PGV in GP– 25. 5. 2012 ob 18.00 v dvorani Marjana Kozine/ Slovenska filharmonija
Org.: Katja Beguš Bobek, Marijana Car, Rok Hrvatin, Katja Mlinar, Marija Okoliš, Valna Ožbolt, Miha Pinterič, Matic Titovšek, Jana Vidic Lavrinc