Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Javni nastopi 2017/2018

Razpored nastopov in tekmovanj:
  1. JAVNI NASTOPI V ŠOLI IN IZVEN ŠOLE:
  1.  
1. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala – sreda, 22. 11. 2017, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Hrastnik, Nada Krajnčan Šušteršič, Breda Štembergar, Larisa Zurunič
 
  1.  
Nastopi v Viteški dvorani Križank – 1., 2., 3., 8., 9., 10. december 2017 ob 17.00; 4., 5., 6. december 2017 ob 19.00
Org.: Katja Beguš Bobek, Danilo Dominko, Plamenka Dražil, Amina Manda, Špela Rolih, Andreja Škrlep, Breda Štembergar, Matic Titovšek, Larisa Zurunič
 
  1.  
Nastopi v cerkvi Device Marije Vnebovzete v Polju – december 2017, ob 17.00
Org.: Marijana Car, Vesna Jamšek, Špela Rolih, Valna Ožbolt
 
  1.  
Nastop v dvorani pod cerkvijo sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem – december 2017, ob 15.00
Org.: Marija Grepo Sterle
 
  1.  
1. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2008 naprej) - torek, 19. 12. 2017, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Tjaša Turk, Tanja Vidmar
 
  1.  
Večer komorne glasbe – sreda, 24. 1. 2018, ob 19.00 , dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Cimperman Rakar, Marija Kregar, Irmina Rakun Alif
 
  1.  
Nastop oddelka za godala – četrtek, 1. 3. 2018, ob 17.00 in ob 18.00, dvorana šole v Zalogu
Org.: Katja Beguš Bobek, Rok Hrvatin, Marija Grepo Sterle
 
  1.  
9. revija ljubljanskih glasbenih šol – petek, 2. 3. 2018, ob 18.00, dvorana Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji
Org.: Eva Uršič Petkovšek
 
  1.  
Nastop oddelka za harmoniko in petje/PEVCI – sreda, 7. 3. 2018, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Saša Čano, Janja Hvala, Nikola Nikolič, Dejan M. Vrbančič
 
  1.  
2. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala - ponedeljek, 12. 3. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Zalogu
Org.: J. Bobek, D. Dominko, M. Titovšek
 
  1.  
2. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2008 naprej) – torek, 20. 3. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Eva Kozlevčar, Eva Uršič Petkovšek
 
  1.  
Nastop oddelka za brenkala (starejši učenci) in kitarskega orkestra GŠ Ljubljana Moste – Polje – četrtek, 22. 3. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Zalogu
Org.: Amina Manda, Valna Ožbolt
 
  1.  
7. revija pihalnih orkestrov slovenskih glasbenih šol – petek, 13. in/ali sobota, 14. april 2018, Šentjur pri Celju
Org.: Mladen Jakšič, Danilo Dominko, Erna Kerman, Matic Titovšek
 
  1.  
Nastop oddelka za brenkala/mlajši učenci – sreda, 18. 4. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Petar Lagudin, Andreja Škrlep
 
  1.  
Nastop oddelka za harmoniko in petje/HARMONIKA – četrtek, 19. 4. 2018, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Špela Rolih, Miha Pinterič
 
  1.  
Gostovanje harmonikarskega orkestra in učencev harmonike na GŠ Grosuplje - petek, 20. 4. 2018, ob 18.00, GŠ Grosuplje
Org.: Majda Hudelja, Špela Rolih, Miha Pinterič
 
  1.  
13. revija godalnih orkestrov slovenskih glasbenih šol – petek, 20. in/ali sobota, 21. april 2018, Lendava
Org.: Ksenija Trotovšek Brlek, Rok Hrvatin
 
  1.  
Nastop oddelka za klavir in orgle/starejši učenci – torek, 24. 4. 2018, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Marijana Car, Nana Kure, Lilijana Žerajić
 
  1.  
Izbirni nastop za soliste (in komorne skupine) za zaključni koncert učencev PGV in GP v dvorani za kulturne prireditve v Centru Zalog – ponedeljek, 7. 5. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Amina Manda, Marija Okoliš, Mojca Tratar, Ksenija Trotovšek Brlek, Eva Uršič Petkovšek
 
  1.  
Nastop ustvarjalnosti – torek, 5. 6. 2018, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Ana Rus, Eva Tržan Beguš
 
  1.  
Zaključni nastop učencev 1. razreda flavte in kljunaste flavte – četrtek, 7. 6. 2018, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Hrastnik, Nada K. Šušteršič, Marija Kregar, Breda Štembergar, Larisa Zurunić
 
  1.  
Zaključni nastop učencev PGV in GP – petek, 8. 6. 2018, ob 18.30, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Katja Beguš-Bobek, Valna Ožbolt, Marija Okoliš, Špela Rolih, Tjaša Turk, Jana Vidic Lavrinc, Eva Tržan Beguš, Larisa Zurunić
 
  1.  
Slavnostni koncert ob 70-letnici delovanja šole – nedelja, 10. 6. 2018, ob 17.00, Gallusova dvorana, Cankarjev dom
Org.: J. Bobek, N. Hrastnik, R. Hrvatin, J. Hvala, M. Jakšić, E. Kozlevčar, A. Kranjc Fink, M. Kregar, P. Lagudin, M. Okoliš, M. Pinterič, I. Rakun Alif, M. Tratar, K. Trotovšek Brlek
 
Nastope ob razstavah bosta organizirali: Janja Hvala v Mostah in Vesna Jamšek v Polju in Zalogu.