Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Javni nastopi 2013/2014

JAVNI NASTOPI ŠOLE:
1. Koncert učiteljev –24. 10. 2013 ob 19.00 v Mostah
 Org.: Nikola Nikolić
 
2. 13. klavirski dnevi EPTA – 15. do 17. 11. 2013 v Mostah
Org.: vse učiteljice oddelka za klavir in orgle
 
3. Bazar društva Sila, Gospodarsko razstavišče – 30. 11. 2013
 
4. Nastopi v Viteški dvorani Križank - december 2013, ob 17.00
Org.: Izidor Erazem Grafenauer, Tanja Karner, Miha Pinterič, Irmina Rakun Alif, Matic Titovšek, Larisa Zurunić
 
5. Nastopi v cerkvi Device Marije Vnebovzete v Polju– december 2013, ob 17.00
Org.: Matija Dolenc, Vesna Jamšek, Natalija Hrastnik, Breda Štembergar
 
6. Nastopi v cerkvi sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem– december 2013
Org.: Danilo Dominko, Marija Grepo Sterle, Nikola Nikolić, Tanja Vidmar
 
7. Nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci(od l. 2004 naprej) –  19. 12. 2013 ob 18.00 v Mostah
Org.: Natalija Cimperman - Rakar, Eva Tržan - Beguš
 
8. Nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala– 21. 1. 2014 ob 18.00 v Mostah
Org.: Danilo Dominko, Matic Titovšek
 
9. Nastop narodnih skladb– 6. 2. 2014 ob 19.00 v Mostah
Org.:  Katja Beguš - Bobek, Marija Kregar, Larisa Zurunić
 
10. 5. revija ljubljanskih glasbenih šol– 7. 3. 2014 ob 18.00 v dvorani Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji
Org.: Eva Uršič Petkovšek
 
11. Medšolsko tekmovanje kitaristov na GŠ Ljubljana Moste – Polje – 12. 3. 2014
Org.: vsi učitelji oddelka za brenkala
 
12. Nastop pevcev– 13. 3. 2014 ob 19.00 v Mostah
Org.: Saša Čano, Janja Hvala, Nikola Nikolič, Dejan M. Vrbančič
 
13. Nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci(od l. 2004 naprej) –  27. 3. 2014 ob 18.00 v Mostah
Org.: Marijana Car, Nana Kure, Tanja Vidmar
Nastop oddelka za harmoniko– 2. 4. 2014 ob 19.00 v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Miha Pinterič, Marija Valenčič
 
14. Nastop oddelka za pihala, trobila intolkala – 7. 4. 2014 ob 19.00 v Polju
Org.: Natalija Hrastnik, Katarina Kukovič, Breda Štembergar
 
15. Tematski nastop »Plesne oblike od renesanse do danes«- 8. 4. 2014 ob 19.00 v Mostah
Org.: Marija Okoliš, Jana Vidic Lavrinc, Eva Tržan - Beguš
 
16. Nastop oddelka za klavir in orgle/starejšiučenci – 15. 4. 2014 ob 19.00 v Mostah
Org.: Tatjana Šporar Bratuž, Lilijana Žerajić
 
17. Revija godalnih orkestrov, Radovljica–  april 2014
 
18. Revija pihalnih orkestrov, KGB Ljubljana- april 2014
 
19. Nastop oddelka za godala– 12. 5. 2014 ob 19.00
Org.: Katja Beguš - Bobek, Rok Hrvatin, Sara Souidi
 
20. Nastop oddelka za brenkalain gostovanje kitaristov in Kitarskega orkestra GŠ Škofja Loka – 13. 5. 2014 ob 18.00 v Mostah
Org.:  Matija Dolenc, Izidor Erazem Grafenauer, Tea Plesničar, Urška Rihtaršič
 
21. Nastop ustvarjalnosti– 7. 6. 2014 ob 19.00 
Org.: Nana Kure, Irmina Rakun Alif
 
22. Zaključni nastop orkestrov, komornih skupin, solistov, učencev PGV in GP
29. 5. 2014 ob 17.00 in 18.30 v dvorani Marjana Kozine/ Slovenska filharmonija
Org.: Natalija Cimperman - Rakar, Danilo Dominko, Rok Hrvatin, Nikola Nikolić, Marija Okoliš, Miha Pinterič, Matic Titovšek, Eva Tržan - Beguš, Jana Vidic Lavrinc