Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Javni nastopi 2019/2020

JAVNI NASTOPI V ŠOLI IN IZVEN ŠOLE
 
Skupni koncert treh godalnih orkestrov (Norveška, GŠ Grosuplje in GŠ Ljubljana Moste – Polje): torek, 8. 10. 2019, ob 19.00, dvorana Lucijana Marije Škerjanca, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana
Org.: Ksenija Trotovšek Brlek, Mojca Tratar
 
1. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala: sreda, 27. 11. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Polju
Org.: Danilo Dominko, Natalija Hrastnik, Matic Titovšek.
 
Nastopi v Viteški dvorani Križank: 13., 14. in 15. december 2019 ob 17.00; 11., 16., 17. in 18. december 2019 ob 18.00
Org.: Katja Beguš Bobek, Jakob Bobek, Jelena Bolyubash, Nebojša Dačković, Plamenka Dražil, Andrej Kašič, Nikola Nikolić, Valna Ožbolt, Tea Plesničar, Špela Rolih, Ana Rus, Matic Titovšek, Tjaša Turk (Andrej Goričar), Larisa Zurunič
 
Nastopi v cerkvi Device Marije Vnebovzete v Polju: december 2019, ob 17.00
Org.: Marijana Car, Valna Ožbolt
 
Nastop v dvorani pod cerkvijo sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem: december 2019
Org.: Marija Grepo Sterle
 
1. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2010 naprej): torek, 17. 12. 2019, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Eva Kozlevčar, Eva Uršič Petkovšek
 
5. srečanje Orffovih skupin glasbenih šol Slovenije: petek, 17. 1. 2020, Maribor
Org.: Jana Vidic Gradišar
 
Večer komorne glasbe: sreda, 29. 1. 2020, ob 19.00 , dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Cimperman Rakar, Andrej Goričar
 
Koncert nekdanjih učencev kitare GŠ Ljubljana Moste - Polje: petek, 31. 1. 2020, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Amina Manda
 
Slovenska ljudska glasba: četrtek, 6. 2. 2020, ob 19.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Jelena Bolyubash, Ana Rus, Marija Kregar
 
Nastop oddelka za brenkala/mlajši uičenci: sreda, 12. 2. 2020, ob 18.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Petar Lagudin, Andreja Škrlep, Andrej Varl

Skupni koncert pihalnih orkestrov OE GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in GŠ Ljubljana Moste – Polje: četrtek, 13. 2. 2020, ob 19.00, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Dvorana Lucijana Marije Škerjanca
Org.: Mladen Jakšič, Danilo Dominko, Nebojša Dačkovič, Breda Štembergar

Skupni koncert učencev flavte iz GŠ Vrhnika in GŠ Ljubljana Moste – Polje: datum bo določen naknadno, GŠ Vrhnika
Org.: Natalija Hrastnik, Marija Kregar, Breda Štembergar, Larisa Draga Zurunić
 
11. revija ljubljanskih glasbenih šol: petek, 6. 3. 2020, ob 18.00, dvorana Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji (organizator revije glasbena šola v Zavodu sv. Stanislava)
Org.: Mojca Tratar
 
2. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2010 naprej): torek, 24. 3. 2020, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Marijana Car, Tanja Vidmar

Skupni koncert godalnih orkestrov OE GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in GŠ Ljubljana Moste – Polje: sreda, 25. 3. 2020, ob 19.00, Velika dvorana OE GŠ, Vegova 7, Ljubljana
Org.: Katja Beguš-Bobek, Andrej Kašič, Mateja Murn Zorko

8. revija pihalnih orkestrov slovenskih glasbenih šol: petek, 27. in sobota, 28. 3. 2020, Šentjur pri Celju
Org.: Nebojša Dačković, Danilo Dominko, Breda Štembergar, Matic Titovšek
 
Nastop oddelka za harmoniko in petje/PEVCI: sreda, 1. 4. 2020, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Saša Čano, Janja Hvala, Nikola Nikolič, Dejan M. Vrbančič
 
Nastop oddelka za harmoniko in petje/HARMONIKA: četrtek, 2. 4. 2020, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Špela Rolih, Miha Pinterič
 
Nastop oddelka za godala: ponedeljek, 6. 4. 2020, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Aleksandra Čano Muharemović, Plamenka Dražil, Dragana Pajanović
 
Nastop oddelka za klavir in orgle/starejši učenci: torek, 7. 4. 2020, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Nana Kure, Lilijana Žerajić
 
Izbirni nastop za soliste in komorne skupine za zaključna koncerta učencev v Slovenski filharmoniji in koncert učencev PGV in GP v dvorani za kulturne prireditve v Centru Zalog: torek, 14. 4. 2020, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Marija Okoliš, Špela Rolih, Andreja Škrlep, Mojca Tratar, Ksenija Trotovšek Brlek,
Eva Uršič Petkovšek
 
Skupni koncert harmonikarskega orkestra in učencev harmonike GŠ Grosuplje in GŠ Ljubljana Moste – Polje: petek, 17. 4. 2020, ob 18.00, Grosuplje
Org.: Majda Hudelja, Špela Rolih, Miha Pinterič
 
14. revija godalnih orkestrov slovenskih glasbenih šol: petek, 17. in sobota, 18. 4. 2020, Postojna
Org.: Katja Beguš Bobek, Rok Hrvatin, Ksenija Trotovšek Brlek
 
Nastop oddelka za brenkala (starejši učenci in kitarskega orkestra GŠ Ljubljana Moste - Polje: sreda, 22. 4. 2020, ob 19.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Amina Manda, Valna Ožbolt, Tea Plesničar
 
Zaključni koncert učencev, komornih skupin, pevskega zbora in orkestrov šole: ponedeljek, 11. 5. 2020, ob 17.00 in 19.00, dvorana Marjana Kozine, Slovenska filharmonija
Org.: vsi zaposleni delavci šole
 
Nastop ustvarjalnosti: torek, 2. 6. 2020, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Marijana Car, Natalija Cimperman Rakar
 
Zaključni nastop učencev 1. razreda flavte in kljunaste flavte: torek, 9. 6. 2020, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Natalija Hrastnik, Marija Kregar, Breda Štembergar, Larisa Draga Zurunić
 
Zaključni nastop učencev PGV in GP: sreda, 10. 6. 2020, ob 18.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Katja Beguš Bobek, Jelena Bolyubash, Nebojša Dačković, Andrej Kašič, Nikola Nikolić, Marija Okoliš, Valna Ožbolt, Tea Plesničar, Špela Rolih, Ana Rus, Matic Titovšek, Tjaša Turk (Andrej Goričar), Jana Vidic Gradišar, Larisa Zurunič