Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Javni nastopi 2020/2021

JAVNI NASTOPI V ŠOLI IN IZVEN ŠOLE
 
Nastopi v Viteški dvorani Križank: 4., 5., 6., 11., 12. in 13. december 2020 ob 17.00; 14. in 15. december 2020 ob 18.00
Org.: Jakob Bobek, Jelena Bolyubash, Saša Čano, Aleksandra Čano Muharemović, Nebojša Dačković, Andrej Kašič, Stanko Koren, Nikola Nikolić, Valna Ožbolt, Dragana Pajanovič, Tea Plesničar, Ana Maria Beguš, Matic Titovšek, Tjaša Turk, Dejan Maksimilijan Vrbančič, Larisa Zurunič
 
Nastop v dvorani pod cerkvijo sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem: december 2020
Org.: Marija Grepo Sterle
 
1. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2011, od 2. razreda naprej): torek, 15. 12. 2020, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Ana Maria Beguš, Tanja Vidmar
 
6. srečanje Orffovih skupin glasbenih šol Slovenije: petek, 15. 1. 2021, Maribor
Org.: Jana Vidic Gradišar
 
Koncert nekdanjih učencev kitare GŠ Ljubljana Moste - Polje: petek, 29. 1. 2021, ob 19.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Amina Manda
 
Slovenska ljudska glasba: četrtek, 4. 2. 2021, ob 19.00, dvorana za kulturne prireditve/športna dvorana v Centru Zalog
Org.: Jelena Bolyubash, Marija Kregar, Marija Okoliš
 

Skupni koncert pihalnih orkestrov OE GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in GŠ Ljubljana Moste – Polje: četrtek, 11. 2. 2021, ob 19.00, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Dvorana Lucijana Marije ŠkerjancaOrg.: Mladen Jakšič, Danilo Dominko, Nebojša Dačkovič, Breda Štembergar

Nastop oddelka za brenkala/mlajši učenci: sreda, 17. 2. 2021, ob 18.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Petar Lagudin, Dejan Podgorelec, Andrej Varl
 
12. revija ljubljanskih glasbenih šol: petek, 12. 3. 2021, ob 18.00, dvorana Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji (organizator revije Glasbena šola Ljubljana Vič - Rudnik)
Org.: Mojca Tratar
 
2. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2011, 1. razredi): torek, 23. 3. 2021, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Jelena Bolyubash, Marijana Car, Nana Kure, Tanja Vidmar
 
Nastop oddelka za harmoniko in petje/PEVCI: torek, 23. 3. 2021, ob 19.00, dvorana šole v Zalogu
Org.: Saša Čano, Janja Hvala, Nikola Nikolič, Dejan M. Vrbančič

Skupni koncert godalnih orkestrov OE GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in GŠ Ljubljana Moste – Polje: četrtek, 8. 4. 2021, ob 18.00, Velika dvorana OE GŠ, Vegova 7, Ljubljana
Org.: Katja Beguš-Bobek, Andrej Kašić, Mateja Murn Zorko

8. revija pihalnih orkestrov slovenskih glasbenih šol: termin in lokacija bosta določena naknadno
Org.: Nebojša Dačković, Danilo Dominko, Breda Štembergar, Matic Titovšek
 
Nastop oddelka za harmoniko in petje/HARMONIKA: četrtek, 8. 4. 2021, ob 19.00, dvorana šole v Zalogu
Org.: Majda Hudelja, Miha Pinterič, Špela Rolih /nadomestni učitelj
 
Nastop oddelka za klavir in orgle/starejši učenci – Ob 250. letnici rojstva Ludwiga van Beethovna: torek, 13. 4. 2021, ura in lokacija nastopa bosta določeni naknadno
Org.: Natalija Cimperman Rakar, Eva Tržan Beguš
 
Skupni koncert harmonikarskega orkestra in učencev harmonike GŠ Grosuplje in GŠ Ljubljana Moste – Polje: sreda, 14. 4. 2021, ob 18.00, Grosuplje
Org.: Majda Hudelja, Miha Pinterič, Daniel Šimek
 
2. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala: sreda, 14. 4. 2021, ob 18.00, dvorana šole v Mostah
Org.: Jakob Bobek, Nebojša Dačković, Mladen Jakšić
 
14. revija godalnih orkestrov slovenskih glasbenih šol: termin in lokacija bosta določena naknadno
Org.: Katja Beguš Bobek, Rok Hrvatin, Ksenija Trotovšek Brlek
 
Nastop oddelka za brenkala (starejši učenci) in kitarskega orkestra GŠ Ljubljana Moste - Polje: sreda, 21. 4. 2021, ob 18.00, dvorana za kulturne prireditve v Centru Zalog
Org.: Amina Manda, Valna Ožbolt, Tea Plesničar
 
Zaključni koncerti vseh učencev (tudi PGV in GP), komornih skupin, pevskega zbora in orkestrov šole: termini bodo določeni naknadno, odvisno od ugodnih vremenskih razmer, ker bodo koncerti potekali zunaj, na dvorišču šole v Mostah in Polju, na platoju pred vhodom v Center Zalog
Org.: vsi zaposleni delavci šole