Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Javni nastopi 2014/2015

1.-Bazar društva Sila, Gospodarsko razstavišče – sobota, 29. 11. 2014
 
2. -Nastopi v Viteški dvorani Križank – od srede, 3. 12. do četrtka, 11. 12. 2014, ob 17.00
Org.: Katja Beguš Bobek, Tanja Karner, Eva Kozlevčar, Nikola Nikolić, Jana Pavli Per, Miha Pinterič
 
3. -Nastopi v cerkvi Device Marije Vnebovzete v Polju – december 2014, ob 17.00
Org.: Natalija Hrastnik, Vesna Jamšek, Valna Ožbolt, Breda Štembergar
 
4. -Nastopi v cerkvi sv. Terezije deteta Jezusa na Kodeljevem – december 2014
Org.: Danilo Dominko, Marija Grepo Sterle, Špela Mihelčič, Tanja Vidmar
 
5. -1. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2005 naprej) - četrtek, 18. 12. 2014 ob 18.00 v Mostah
Org.: Ana Rus, Tjaša Turk
 
6. -1. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala – sreda, 21. 1. 2015 ob 18.00 v Mostah
Org.: Jakob Bobek, Danilo Dominko, Matic Titovšek
 
7. -Nastop narodnih skladb – četrtek, 5. 2. 2015 ob 19.00 v Mostah
Org.:  Marija Kregar, Andreja Škrlep
 
8. -Zabavna glasba – četrtek, 19. 2. 2015 ob 19.00 v Mostah
Org.: Marijana Car, Ana Rus
 
9. -Tematski nastop »Lestvice v glasbi« - četrtek, 5. 3. 2015 ob 19.00 v Mostah
Org.: Marija Okoliš, Jana Vidic Lavrinc, Eva Tržan - Beguš
 
10. -6. revija ljubljanskih glasbenih šol – petek, 6. 3. 2015 ob 18.00 v dvorani Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji
Org.: Eva Uršič Petkovšek
 
11. -Nastop oddelka za harmoniko in petje/PEVCI – sreda, 11. 3. 2015 ob 19.00 v Mostah
Org.: Saša Čano, Janja Hvala, Nikola Nikolič, Dejan M. Vrbančič
 
12. -2. nastop oddelka za klavir in orgle/mlajši učenci (od l. 2005 naprej) –  torek, 24. 3. 2015 ob 18.00 v Mostah
Org.: Eva Kozlevčar, Eva Uršič Petkovšek
 
13. -Nastop oddelka za harmoniko in petje/HARMONIKA – četrtek, 9. 4. 2015 ob 19.00 v Mostah
Org.: Majda Hudelja, Špela Mihelčič, Miha Pinterič, Marija Valenčič
 
14. -2. nastop oddelka za pihala, trobila in tolkala – torek, 14. 4. 2015 ob 19.00 v Polju
Org.: Mladen Jakšić, Erna Kerman, Breda Štembergar
 
15. -Nastop oddelka za klavir in orgle/starejši učenci – torek, 14. 4. 2015 ob 19.00 v Mostah
Org.: Nana Kure, Irmina Rakun Alif, Tanja Vidmar
 
16. -Nastop oddelka za brenkala– sreda, 22. 4. 2015 ob 18.00 v Mostah
Org.:  Valna Ožbolt, Andreja Škrlep, Andrej Varl
 
17. -Revija kitarskih orkestrov, Žalec –  sobota, 18. 4. 2015
Org.: Peter Lagudin, Amina Manda, Andreja Škrlep, Andrej Varl, Valna Ožbolt
 
18. -Revija harmonikarskih orkestrov, Jesenice – sobota, 11. 4. 2015
Org.: Majda Hudelja, Špela Mihelčič, Miha Pinterič, Marija Valenčič
 
19. -Nastop oddelka za godala – petek, 15. 5. 2015 ob 19.00
Org.: Katja Beguš - Bobek, Rok Hrvatin, Sara Souidi
 
 
20. -Zaključni nastop orkestrov, komornih skupin, solistov, učencev PGV in GP – četrtek, 28. 5. 2015 ob 17.00 in 18.30 v dvorani Marjana Kozine/ Slovenska filharmonija
Org.: Marijana Car, Natalija Cimperman Rakar, Danilo Dominko, Rok Hrvatin, Tanja Karner, Nikola Nikolić, Marija Okoliš, Miha Pinterič, Irmina Rakun Alif, Matic Titovšek, Eva Tržan - Beguš, Jana Vidic Lavrinc
 
21. -Nastop ustvarjalnosti – torek, 2. 6. 2015 ob 19.00 
Org.: Eva Tržan Beguš, Eva Uršič Petkovšek