O šoli
Cilji in naloge
Zgodovina
Vzgojno-izobraževalni programi
Organizacija
Katalog informacij javnega značaja
Veljavni predpisi
Pomembni dokumenti
Organigram
Šolski sklad
Donacije
Šolska notna knjižnica
Varstvo osebnih podatkov (GDPR)
Zaščita prijavitelja
Izjava o dostopnosti
Politika zasebnosti
Vpis
Sprejemni preizkus
Vpis v program Predšolska glasbena vzgoja in Glasbena pripravnica
Prispevek staršev za materialne stroške osnovnega glasbenega izobraževanja
Izpis
Predstavitev inštrumentov
Dan odprtih vrat
Nagradna igra "Nariši glasbilo"
Pouk
Govorilne ure
Pedagogi
Šolski koledar
Pravila in dolžnosti učencev
Glasbeni bonton
Orkestri, otroški pevski zbor
Godalni orkester
Mlajši godalni orekster
Kitarski orkester
Harmonikarski orkester
Pihalni orkester
Otroški pevski zbor
Orffov orkester
Ocenjevanje znanja
Privatni izpiti
Roki za opravljanje izpitov
Tekmovanja
2023/2024
18. mednarodno tekmovanje ARS NOVA, Trst, 5. - 10. 12. 2023
20. medšolsko tekmovanje kitaristov, 7. 2. 2024, GŠ Ljubljana Moste - Polje
53. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije - TEMSIG 2024 (4. - 22. 3. 2024)
4. soboški festival, Murska Sobota, 12. 3. 2024
Mednarodno klavirsko tekmovanje "Wiener Klassik", Dunaj, februar 2024
10. mednarodno citrarsko tekmovanje, 22. - 24. 3. 2024, München (NEM)
Dnevi kitare Krško 2024, 13. -14. 4. 2024
5. mednarodno tekmovanje CELEIA 2024, 17. 4. 2024, GŠ Celje
12. tekmovanje mladinskih godb, Velenje, 20. 4. 2024
4. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis 2024", Gorizia (IT), 23. - 28. 4. 2024
27. mednarodno tekmovanje
2022/2023
Mednarodno glasbeno tekmovanje "Classic pure Vienna", Dunaj, 7. 11. 2022
6. tekmovanje „Leon Pfeifer” za mlade slovenske violiniste do 15 let, KGB Ljubljana, 25. 11. 2022
5. mednarodno tekmovanje EMONA 2023, KGB Ljubljana, 16. 1. 2023
19. medšolsko kitarsko tekmovanje GŠ Franca Šturma in GŠ Ljubljana Moste - Polje, 18. 1. 2023
4. mednarodno tekmovanje harfistov
52. tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije, TEMSIG 2023, marec 2023
3. soboški festival, petje, Murska Sobota, 29. 3. 2023
3. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis", april 2023
6. mednarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije, GŠ Velenje, 31. 3. - 1. 4. 2023
Dnevi kitare Krško 2023, 1. 4. 2023
VII. IMMCC Maribor 2023, 14. 4. 2023
4. mednarodno tekmovanje CELEIA 2023, 17. - 18. 4. 2023
2. slovensko tekmovanje
10. mednarodno tekmovanje glasbenikov
20. mednarodno tekmovanje kitaristov "Enrico Mercatali", Gorizia (IT), 19. in 20. 5. 2023
3. mednarodno glasbeno tekmovanje BOLERO, Muta, maj-junij 2023
Mednarodno koroško klavirsko tekmovanje KKT 2023, Radlje ob Dravi, 26. 5. 2023
2021/2022
17. mednarodno tekmovanje ARS NOVA, 19. 6. 2022 - 3. 7. 2022, Trst (ITA)
Mednarodno tekmovanje "Tartini 2022", junij 2022, Piran
2. mednarodno online pianistično tekmovanje "Sergej Rahmaninov", maj 2022, Sarajevo, BiH
18. šolsko tekmovanje kitaristov GŠ Ljubljana Moste - Polje in 37. šolsko tekmovanje kitaristov GŠ Franca Šturma, 1. 6. 2022
19. mednarodno tekmovanje kitaristov "Enrico Mercatali prize", maj 2022, Gorizia
9. mednarodno tekmovanje pianistov Smederevo, maj 2022, Smederevo
34. mednarodno glasbeno tekmovanje Grand Prize Virtuoso, Slazburg, maj 2022
10. mednarodno tekmovanje Citta di Palmanova, maj 2022
15. mednarodno tekmovanje mladih umetnikov "Daleki Akordi", 2. - 4. 5. 2022, Split
2. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis", 21. - 25. 4. 2022, Gorizia, Italija
1. slovensko tekmovanje mladih violinistov in violončelistov, april 2022, Ljubljana
Ortobello mednarodno klavirsko tekmovanje online 2022, Italija, april 2022
3. mednarodno tekmovanje CELEIA 2022, 7.-12.4.2022
14. mednarodno tekmovanje
Dnevi kitare Krško 2022
51. državno tekmovanje mladih glasbenikov Temsig 2022, 7. - 22. 3. 2022
9. mednarodno citrarsko tekmovanje, 25. - 27. 2. 2022, München, Nemčija
Music competition online MCO 2021, september 2021, Vanves Francija
TEMSIG
USPEHI naših nekdanjih učencev
Kontakt
O šoli
Pouk
Tekmovanja
Kontakt
Vpis
Domov
Nastopi
NASTOP za VRTCE in OŠ (10.00)
NASTOP za VRTCE in OŠ …
NASTOP za VRTCE in OŠ (10.00)
Zalog, 12.04.2024 ob 10:00
Točke
Skladatelj in skladba
Nastopajoči
Mentor
Spremljava
Trajanje
W. A. Mozart: Abeceda
Marko Pisek Slodnjak, violina, 1. razred
Vesna Jamšek, prof.
Vesna Jamšek, prof.
50''
S. Suzuki: Allegro
Iva Sofija Suhadolc, violončelo, 1. razred
Katja Beguš-Bobek, prof.
1' 30''
C. Saint-Saëns : Slon
Leja Perše, kontrabas, 5. razred
Sara Marinović, mag. akad.
mag. Nana Kure
1' 40''
W. Thomas, T. Rendel : Račke
Pika Redžić, kljunasta flavta, 4. razred
Marija Kregar, prof.
Marija Kregar, prof.
2'
Slovenska ljudska, prir. B. Pucihar: Marko skače
Ela Ugrin, flavta, 1. razred
Ela Perme, flavta, 1. razred
Karin Grobler, flavta, 1. razred
Marija Vidmar, flavta, 1. razred
Marija Kregar, prof.
1'
Ljudska: Jaz pa grem na zeleno travco
Maruša Srebot, oboa, 4. razred
Ana Stoschitzky Cerk, mag. akad. glasb.
Ana Stoschitzky Cerk, mag. akad. glasb.
1' 30''
H. Both: Hot Dixie
Svit Bobek, klarinet, 5. razred
Tristan Grum, klarinet, 7. razred
Jakob Bobek, spec.
3'
Sarah Wats: Movie Buster
Doria Domitrović, fagot, 1. razred
Stanko Koren, prof.
1'
W. A. Mozart: Mala nočna glasba
Nik Ruter, trobenta, 2. razred
Danilo Dominko, prof.
1' 30''
Ljudska: Jaz pa grem na zeleno travco
Duet pozavn,
Jure Oven, komorna igra
Matija Hameršak, komorna igra
Luka Logar, mag. akad.
1' 30''
Ljudska: Čuk se je oženil
Meta Koselj, rog, 3. razred
Franja Koselj, klavir, 3. razred
Danilo Dominko, prof.
Tatjana Kaučič, mag. art.
1'
Jay Wanamaker: Chops are us
Jaka Lavrič, tolkala, 4. razred
Anja Lavrenčič
1' 45''
Matteo Carcassi: Andantino, a mol
Thierry Tisserand: Milonga, g mol
Fernando Ferandiere: Rondo
Tim Vezjak, kitara, 2. razred
Peter Lagudin, prof.
4' 25''
B. Grahor Vovk: Carcassone (odlomek iz tekmovalne skladbe)
Aša Kuferšin, citre, 5. razred
Peter Napret, prof.
1' 30''
A. Hasselmans: Gondoliera, op. 39
Tamara Dimitrijević, harfa, 6. razred
Tea Plesničar, mag. prof.
2'
C. Debussy: Mali črnec
Črt Stražišar, klavir, 3. razred
Natalija Cimperman Rakar, prof.
1' 20''
W. Newy: Mala suita (3. stavek - Predrznež)
A. Weingerl: Ples robota
Renato Turk, harmonika, 2. razred
Miha Pinterič
1'
Skladatelj in skladba
Min
W. A. Mozart: Abeceda
Nastopajoči:
Marko Pisek Slodnjak, violina, 1. razred
Mentor:
Vesna Jamšek, prof.
Spremljava:
Vesna Jamšek, prof.
50''
S. Suzuki: Allegro
Nastopajoči:
Iva Sofija Suhadolc, violončelo, 1. razred
Mentor:
Katja Beguš-Bobek, prof.
Spremljava:
1' 30''
C. Saint-Saëns : Slon
Nastopajoči:
Leja Perše, kontrabas, 5. razred
Mentor:
Sara Marinović, mag. akad.
Spremljava:
mag. Nana Kure
1' 40''
W. Thomas, T. Rendel : Račke
Nastopajoči:
Pika Redžić, kljunasta flavta, 4. razred
Mentor:
Marija Kregar, prof.
Spremljava:
Marija Kregar, prof.
2'
Slovenska ljudska, prir. B. Pucihar: Marko skače
Nastopajoči:
Ela Ugrin, flavta, 1. razred
Ela Perme, flavta, 1. razred
Karin Grobler, flavta, 1. razred
Marija Vidmar, flavta, 1. razred
Mentor:
Marija Kregar, prof.
Spremljava:
1'
Ljudska: Jaz pa grem na zeleno travco
Nastopajoči:
Maruša Srebot, oboa, 4. razred
Mentor:
Ana Stoschitzky Cerk, mag. akad. glasb.
Spremljava:
Ana Stoschitzky Cerk, mag. akad. glasb.
1' 30''
H. Both: Hot Dixie
Nastopajoči:
Svit Bobek, klarinet, 5. razred
Tristan Grum, klarinet, 7. razred
Mentor:
Jakob Bobek, spec.
Spremljava:
3'
Sarah Wats: Movie Buster
Nastopajoči:
Doria Domitrović, fagot, 1. razred
Mentor:
Stanko Koren, prof.
Spremljava:
1'
W. A. Mozart: Mala nočna glasba
Nastopajoči:
Nik Ruter, trobenta, 2. razred
Mentor:
Danilo Dominko, prof.
Spremljava:
1' 30''
Ljudska: Jaz pa grem na zeleno travco
Nastopajoči:
Duet pozavn,
Jure Oven, komorna igra
Matija Hameršak, komorna igra
Mentor:
Luka Logar, mag. akad.
Spremljava:
1' 30''
Ljudska: Čuk se je oženil
Nastopajoči:
Meta Koselj, rog, 3. razred
Franja Koselj, klavir, 3. razred
Mentor:
Danilo Dominko, prof.
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
1'
Jay Wanamaker: Chops are us
Nastopajoči:
Jaka Lavrič, tolkala, 4. razred
Mentor:
Anja Lavrenčič
Spremljava:
1' 45''
Matteo Carcassi: Andantino, a mol
Thierry Tisserand: Milonga, g mol
Fernando Ferandiere: Rondo
Nastopajoči:
Tim Vezjak, kitara, 2. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
4' 25''
B. Grahor Vovk: Carcassone (odlomek iz tekmovalne skladbe)
Nastopajoči:
Aša Kuferšin, citre, 5. razred
Mentor:
Peter Napret, prof.
Spremljava:
1' 30''
A. Hasselmans: Gondoliera, op. 39
Nastopajoči:
Tamara Dimitrijević, harfa, 6. razred
Mentor:
Tea Plesničar, mag. prof.
Spremljava:
2'
C. Debussy: Mali črnec
Nastopajoči:
Črt Stražišar, klavir, 3. razred
Mentor:
Natalija Cimperman Rakar, prof.
Spremljava:
1' 20''
W. Newy: Mala suita (3. stavek - Predrznež)
A. Weingerl: Ples robota
Nastopajoči:
Renato Turk, harmonika, 2. razred
Mentor:
Miha Pinterič
Spremljava:
1'
Aktualne novice
9. 4. 2024
PREIZKUS GLABENIH SPOSOBNOSTI za šolsko leto 2024/2025
26. 6. 2023
Slavnostna koncerta in zaključek šolskega leta
21. 4. 2022
Himna šole Na krilih
Facebook