O šoli
Cilji in naloge
Zgodovina
Vzgojno-izobraževalni programi
Organizacija
Katalog informacij javnega značaja
Veljavni predpisi
Pomembni dokumenti
Organigram
Šolski sklad
Donacije
Šolska notna knjižnica
Varstvo osebnih podatkov (GDPR)
Zaščita prijavitelja
Izjava o dostopnosti
Politika zasebnosti
Vpis
Sprejemni preizkus
Vpis v program Predšolska glasbena vzgoja in Glasbena pripravnica
Prispevek staršev za materialne stroške osnovnega glasbenega izobraževanja
Izpis
Predstavitev inštrumentov
Dan odprtih vrat
Nagradna igra "Nariši glasbilo"
Pouk
Govorilne ure
Pedagogi
Šolski koledar
Pravila in dolžnosti učencev
Glasbeni bonton
Orkestri, otroški pevski zbor
Godalni orkester
Mlajši godalni orekster
Kitarski orkester
Harmonikarski orkester
Pihalni orkester
Otroški pevski zbor
Orffov orkester
Ocenjevanje znanja
Privatni izpiti
Roki za opravljanje izpitov
Tekmovanja
2023/2024
18. mednarodno tekmovanje ARS NOVA, Trst, 5. - 10. 12. 2023
20. medšolsko tekmovanje kitaristov, 7. 2. 2024, GŠ Ljubljana Moste - Polje
53. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije - TEMSIG 2024 (4. - 22. 3. 2024)
4. soboški festival, Murska Sobota, 12. 3. 2024
Mednarodno klavirsko tekmovanje "Wiener Klassik", Dunaj, februar 2024
10. mednarodno citrarsko tekmovanje, 22. - 24. 3. 2024, München (NEM)
Dnevi kitare Krško 2024, 13. -14. 4. 2024
5. mednarodno tekmovanje CELEIA 2024, 17. 4. 2024, GŠ Celje
12. tekmovanje mladinskih godb, Velenje, 20. 4. 2024
4. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis 2024", Gorizia (IT), 23. - 28. 4. 2024
27. mednarodno tekmovanje
2022/2023
Mednarodno glasbeno tekmovanje "Classic pure Vienna", Dunaj, 7. 11. 2022
6. tekmovanje „Leon Pfeifer” za mlade slovenske violiniste do 15 let, KGB Ljubljana, 25. 11. 2022
5. mednarodno tekmovanje EMONA 2023, KGB Ljubljana, 16. 1. 2023
19. medšolsko kitarsko tekmovanje GŠ Franca Šturma in GŠ Ljubljana Moste - Polje, 18. 1. 2023
4. mednarodno tekmovanje harfistov
52. tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije, TEMSIG 2023, marec 2023
3. soboški festival, petje, Murska Sobota, 29. 3. 2023
3. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis", april 2023
6. mednarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije, GŠ Velenje, 31. 3. - 1. 4. 2023
Dnevi kitare Krško 2023, 1. 4. 2023
VII. IMMCC Maribor 2023, 14. 4. 2023
4. mednarodno tekmovanje CELEIA 2023, 17. - 18. 4. 2023
2. slovensko tekmovanje
10. mednarodno tekmovanje glasbenikov
20. mednarodno tekmovanje kitaristov "Enrico Mercatali", Gorizia (IT), 19. in 20. 5. 2023
3. mednarodno glasbeno tekmovanje BOLERO, Muta, maj-junij 2023
Mednarodno koroško klavirsko tekmovanje KKT 2023, Radlje ob Dravi, 26. 5. 2023
2021/2022
17. mednarodno tekmovanje ARS NOVA, 19. 6. 2022 - 3. 7. 2022, Trst (ITA)
Mednarodno tekmovanje "Tartini 2022", junij 2022, Piran
2. mednarodno online pianistično tekmovanje "Sergej Rahmaninov", maj 2022, Sarajevo, BiH
18. šolsko tekmovanje kitaristov GŠ Ljubljana Moste - Polje in 37. šolsko tekmovanje kitaristov GŠ Franca Šturma, 1. 6. 2022
19. mednarodno tekmovanje kitaristov "Enrico Mercatali prize", maj 2022, Gorizia
9. mednarodno tekmovanje pianistov Smederevo, maj 2022, Smederevo
34. mednarodno glasbeno tekmovanje Grand Prize Virtuoso, Slazburg, maj 2022
10. mednarodno tekmovanje Citta di Palmanova, maj 2022
15. mednarodno tekmovanje mladih umetnikov "Daleki Akordi", 2. - 4. 5. 2022, Split
2. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis", 21. - 25. 4. 2022, Gorizia, Italija
1. slovensko tekmovanje mladih violinistov in violončelistov, april 2022, Ljubljana
Ortobello mednarodno klavirsko tekmovanje online 2022, Italija, april 2022
3. mednarodno tekmovanje CELEIA 2022, 7.-12.4.2022
14. mednarodno tekmovanje
Dnevi kitare Krško 2022
51. državno tekmovanje mladih glasbenikov Temsig 2022, 7. - 22. 3. 2022
9. mednarodno citrarsko tekmovanje, 25. - 27. 2. 2022, München, Nemčija
Music competition online MCO 2021, september 2021, Vanves Francija
TEMSIG
USPEHI naših nekdanjih učencev
Kontakt
O šoli
Pouk
Tekmovanja
Kontakt
Vpis
Domov
Nastopi
3. SPOMLADANSKI NASTOP
3. SPOMLADANSKI NASTOP
3. SPOMLADANSKI NASTOP
Moste, 17.04.2024 ob 19:00
Točke
Skladatelj in skladba
Nastopajoči
Mentor
Spremljava
Trajanje
J. Bitenc, prir. P. Napret: Luna na vozičku
Iona Špindler, citre, 1. razred
Peter Napret, prof.
Peter Napret, prof.
50''
D. Bandur: Ples
Klara Puškarić, kljunasta flavta, 1. razred
Marija Kregar, prof.
Tanja Vidmar, prof.
1'
J. Haydn: Ne jokaj sestrica
Laura Kranjec, kljunasta flavta, 1. razred
Marija Kregar, prof.
Tanja Vidmar, prof.
1'
R- Truillard: Romanca
Drejc Papler, klarinet, 2. razred
Tomaž Zevnik, mag. akad.
Tatjana Kaučič, mag. art.
2'
J.Fr.Reichardt: Allegretto
Hana Berden, klavir, 2. razred
Tatjana Kaučič, mag. art.
1'
J. Livingston, prir. T. Plahutnik: Que Será, Será
Hana Škarja, citre, 4. razred
Peter Napret, prof.
1' 20''
T. Habe: Sinkopirani tango
Maj Azarija Slana, kitara, 5. razred
Amina Manda, prof.
2'
P. Proust: Preludij in ples
Metka Mravlje, flavta, 4. razred
Marija Kregar, prof.
Tanja Vidmar, prof.
2' 30''
D. Ouchterlony : Etuda “Veseli vojak”
J.Fr. Dandrieu: Vrtinec
Manca Brodarič, klavir, 5. razred
Tatjana Kaučič, mag. art.
2' 20''
L. van Beethoven: Za Elizo
Ana Pucelj, klavir, 5. razred
Tanja Vidmar, prof.
1' 30''
italijanska tradicionalna pesem, prir. T. Plahutnik: Bella Chiao
Alja Žužek, citre, 6. razred
Peter Napret, prof.
2'
G. Sanz: Canarios
David Ratajc, kitara, 6. razred
Amina Manda, prof.
1' 30''
P.I.Čajkovski: Barkarola op. 37a/6
Tristan Pupis, klavir, 6. razred
Tatjana Kaučič, mag. art.
5'
E. Grieg: Ples palčkov op.54/32
Pika Škerlavaj, klavir, 7. razred
Tatjana Kaučič, mag. art.
4'
J.S.Bach : Preludij C dur WTK 1
L.van Beethoven: Sonata v G duru op.49/2 -Allegro non troppo
Amber Lina Tozon, klavir, 8. razred
Tatjana Kaučič, mag. art.
6' 20''
G. F. Handel: Passacaglia v g -molu
B. Pucihar : Jazz tobogan
Svit Skobir Lampič, klavir, 8. razred
Tatjana Kaučič, mag. art.
4' 50''
Skladatelj in skladba
Min
J. Bitenc, prir. P. Napret: Luna na vozičku
Nastopajoči:
Iona Špindler, citre, 1. razred
Mentor:
Peter Napret, prof.
Spremljava:
Peter Napret, prof.
50''
D. Bandur: Ples
Nastopajoči:
Klara Puškarić, kljunasta flavta, 1. razred
Mentor:
Marija Kregar, prof.
Spremljava:
Tanja Vidmar, prof.
1'
J. Haydn: Ne jokaj sestrica
Nastopajoči:
Laura Kranjec, kljunasta flavta, 1. razred
Mentor:
Marija Kregar, prof.
Spremljava:
Tanja Vidmar, prof.
1'
R- Truillard: Romanca
Nastopajoči:
Drejc Papler, klarinet, 2. razred
Mentor:
Tomaž Zevnik, mag. akad.
Spremljava:
Tatjana Kaučič, mag. art.
2'
J.Fr.Reichardt: Allegretto
Nastopajoči:
Hana Berden, klavir, 2. razred
Mentor:
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
1'
J. Livingston, prir. T. Plahutnik: Que Será, Será
Nastopajoči:
Hana Škarja, citre, 4. razred
Mentor:
Peter Napret, prof.
Spremljava:
1' 20''
T. Habe: Sinkopirani tango
Nastopajoči:
Maj Azarija Slana, kitara, 5. razred
Mentor:
Amina Manda, prof.
Spremljava:
2'
P. Proust: Preludij in ples
Nastopajoči:
Metka Mravlje, flavta, 4. razred
Mentor:
Marija Kregar, prof.
Spremljava:
Tanja Vidmar, prof.
2' 30''
D. Ouchterlony : Etuda “Veseli vojak”
J.Fr. Dandrieu: Vrtinec
Nastopajoči:
Manca Brodarič, klavir, 5. razred
Mentor:
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
2' 20''
L. van Beethoven: Za Elizo
Nastopajoči:
Ana Pucelj, klavir, 5. razred
Mentor:
Tanja Vidmar, prof.
Spremljava:
1' 30''
italijanska tradicionalna pesem, prir. T. Plahutnik: Bella Chiao
Nastopajoči:
Alja Žužek, citre, 6. razred
Mentor:
Peter Napret, prof.
Spremljava:
2'
G. Sanz: Canarios
Nastopajoči:
David Ratajc, kitara, 6. razred
Mentor:
Amina Manda, prof.
Spremljava:
1' 30''
P.I.Čajkovski: Barkarola op. 37a/6
Nastopajoči:
Tristan Pupis, klavir, 6. razred
Mentor:
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
5'
E. Grieg: Ples palčkov op.54/32
Nastopajoči:
Pika Škerlavaj, klavir, 7. razred
Mentor:
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
4'
J.S.Bach : Preludij C dur WTK 1
L.van Beethoven: Sonata v G duru op.49/2 -Allegro non troppo
Nastopajoči:
Amber Lina Tozon, klavir, 8. razred
Mentor:
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
6' 20''
G. F. Handel: Passacaglia v g -molu
B. Pucihar : Jazz tobogan
Nastopajoči:
Svit Skobir Lampič, klavir, 8. razred
Mentor:
Tatjana Kaučič, mag. art.
Spremljava:
4' 50''
Aktualne novice
9. 4. 2024
PREIZKUS GLABENIH SPOSOBNOSTI za šolsko leto 2024/2025
26. 6. 2023
Slavnostna koncerta in zaključek šolskega leta
21. 4. 2022
Himna šole Na krilih
Facebook