REZULTATI 18. REGIJSKEGA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE 2015
februar 2015
CITRE KLARA LEVEC, I. a kat. 92,00 točk zlato priznanje
mentor: Peter Napret
EMA JERAM, I. c kat. 90,00 točk zlato priznanje
mentor: Peter Napret
HARFA ANA FARIČ, I. c kat. 88,67 točk srebrno priznanje
mentorica: Anja Gaberc
VIOLA PATRICIJA MALOVRH MLAČNIK, I. b kat.
mentor: Rok Hrvatin 90,67 točk zlato priznanje
korepetitorica: Tjaša Turk
VIOLINA ZOJA KOŽUH BILBAN, I. a kat. 96,00 točk zlato priznanje
mentorica: Plamenka Dražil
korepetitorica: Tjaša Turk
AMADEJ BIZJAK GORENC, I. a kat. 90,00 točk zlato priznanje
mentorica: Plamenka Dražil
korepetitorica: Tjaša Turk
MANCA MIHELIN, I. a kat. 90,00 točk zlato priznanje
mentorica: Marija Grepo Sterle
korepetitorica: Tjaša Turk
JOLIETTE ANŽLOVAR, I. a kat. 84,67 točk srebrno priznanje
mentorica: Plamenka Dražil
korepetitorica: Tjaša Turk
SARA HARDI VITOROVIĆ, I. a kat. 83,67 točk srebrno priznanje
mentor: Rok Hrvatin
korepetitorica: Tjaša Turk
PIA GRAD, I. a kat. 74,00 točk bronasto priznanje
mentorica: Vesna Jamšek
korepetitorica: Nana Kure
LAURA NAGODE, I. a kat. 71,33 točk bronasto priznanje
mentorica: Vesna Jamšek
korepetitorica: Nana Kure
LAURA DE WOLFF, I. b kat. 92,00 točk zlato priznanje
mentorica: Dragana Pajanović
korepetitorica: Tjaša Turk
IVONA PERKOVIĆ, I. b kat. 90,67 točk zlato priznanje
mentorica: Marija Grepo Sterle
korepetitorica: Tjaša Turk
ZARJA JAKŠIČ, I. b kat. 90,00 točk zlato priznanje
mentor: Rok Hrvatin
korepetitorica: Tjaša Turk
JASNA ČARMAN, I. b kat. 77,67 točk bronasto priznanje
mentor: Rok Hrvatin
korepetitorica: Tjaša Turk
NEŽA GOVEKAR, I. b kat. 67,33 točk priznanje za udeležbo
mentorica: Vesna Jamšek
korepetitorica: Nana Kure
JELENA KRMPOT, I. c kat. 91,33 točk zlato priznanje
mentor: Rok Hrvatin
korepetitorica: Tjaša Turk
LANA REBREC, I. c kat. 90,00 točk zlato priznanje
mentorica: Marija Grepo Sterle
korepetitorica: Tjaša Turk
LANA SAVIČ, I. c kat. 90,00 točk zlato priznanje
mentorica: Marija Grepo Sterle
korepetitorica: Tjaša Turk
GREGA MAREN, I. c kat. 87,33 točk srebrno priznanje
mentorica: Vesna Jamšek
korepetitorica: Nana Kure
VIOLONČELOLEONARD RAZBORŠEK, I. a kat. 97,67 točk zlato priznanje
mentorica: Ksenija Trotovšek Brlek
korepetitorica: Lilijana Žerajić
JOVANA KRMPOT, I. a kat. 97,33 točk zlato priznanje
mentorica: Aleksandra Čano Muharemović
korepetitorica: Tjaša Turk
NADJA ROZMAN, I. a kat. 90,33 točk zlato priznanje
mentorica: Katja Beguš - Bobek
korepetitorica: Natalija Cimperman Rakar
SOFIA GRASSI, I. b kat. 94,00 točk zlato priznanje
mentorica: Aleksandra Čano Muharemović
korepetitorica: Tjaša Turk
BARBARA NAGODE, I. c kat. 92,50 točk zlato priznanje
mentorica: Katja Beguš - Bobek
korepetitorica: Katarina Nagode
URŠA ROŠ, I. c kat. 90,75 točk zlato priznanje
mentorica: Katja Beguš - Bobek
korepetitorica: Natalija Cimperman Rakar
KONTRABASANA MACEDONI, I. b kat. 97,00 točk zlato priznanje
mentorica: Sara Souidi
korepetitorica: Natalija Cimperman Rakar
ŠPELA HUŠKO, I. b kat. 95,00 točk zlato priznanje
mentorica: Sara Souidi
korepetitorica: Natalija Cimperman Rakar
TARAS PETER ČUČULOVIĆ, I. b kat. 92,00 točk zlato priznanje
mentorica: Sara Souidi
korepetitorica: Natalija Cimperman Rakar
ČESTITAMO!