Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
2015-2016

TEKMOVANJA OD 1. 9. 2015 DO 31. 8. 2016
118 učencev (nekateri učenci večkrat) klavirja, violine, viole, violončela, kontrabasa, harmonike, harfe, klarineta, saksofona, flavte, oboe, kitare, citer, petja in 1 komorna skupina (klavirski duo) se je udeležilo 14 mednarodnih in državnih tekmovanj. Dosegli so 112 nagrad in priznanj, 3 posebna priznanja in 4 potrdila o udeležbi:
  • 44x zlato priznanje (plaketa), 43x srebrno priznanje (plaketa), 17x bronasto priznanje (plaketa), 2x diploma di merito;
  • 3x 1. nagrada, 4x 2. nagrada, 1x 3. nagrada, 3x posebna nagrada;
  • 2x potrdilo o udeležbi.
 
Tekmovanje Tekmovalec Mentor Korepetitor Nagrada, priznanje
2. Mednarodno tekmovanje solopevcev »Vera Vitkai«, Novi Sad, Srbija
(6. – 8. 11. 2015)
Branislava Sara Mitrović, petje J. Hvala - 1. nagrada/1. mesto (96,7 točk)
Mednarodno tekmovanje mladih pihalcev Emona 2015, KGB Ljubljana
(16. – 22. 11. 2015)
Ajda Zala Obreza, flavta N. Hrastnik M. Car Zlata plaketa/3. mesto (97,22)
18. mednarodno tekmovanje solopevcev »Nikola Cvejić«, Ruma, Srbija
(27. – 28. 11. 2015)
Rok Vrtovec S. Čano - Pohvala
Branislava Sara Mitrović, petje J. Hvala - 2. nagrada/3. mesto
3. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev »Ivan Rijavec«, Idrija
(31. 1. 2016)
Luka Reljić, harmonika M. Pinterič - 2. nagrada/4. mesto (94,00)
19. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Ljubljane 2016
(februar 2016)
Neža Kunič, klavir T. Turk - Zlato priznaje (96,00)
Matej Urbajs, klavir L. Žerajić - Zlato priznanje (95,00)
Eva Grebenc Slanič, klavir T. Vidmar - Zlato priznanje (91,00)
Sara Velić, klavir E. Kozlevčar - Srebrno priznanje (82,67)
Rene Karpe, klavir L. Žerajić - Srebrno priznanje (89,00)
Zala Vintar, klavir N. Kure - Srebrno priznanje (89,00)
Lan Juriševič, klavir E. Kozlevčar - Srebrno priznanje (88,33)
Ana Mahne, flavta L. Zurunić E. Uršič Petkovšek - Zlato priznanje (97,33)
- posebno priznanje za najbolj obetavno tekmovalko v najnižji kategoriji
Karolina Vahtar, flavta B. Štembergar N. Kure Zlato priznanje (90,00)
Ajda Zala Obreza, flavta N. Hrastnik M. Car Zlato priznanje (96,00)
Tara Hadler, flavta B. Štembergar N. Kure Zlato priznanje (90,00)
Doris Horvat, petje J. Hvala E. Uršič Petkovšek Zlato priznanje (93,67)
Branislava Sara Mitrović, petje J. Hvala E. Uršič Petkovšek Zlato priznanje (95,67)
Gašper Banovec, petje D. M. Vrbančič A. Rus Srebrno priznanje (92,33)
Liza Marinko, oboa J. Pavli Per T. Turk Zlato priznanje (91,33)
Ana Marinko, oboa J. Pavli Per T. Turk Zlato priznanje (94,33)
Martin Bošnjak, saksofon M. Jakšić M. Car Zlato priznanje (95,00)
Jan Tršan, saksofon M. Jakšić M. Car Zlato priznanje (94,33)
Lara Korenjak, klarinet M. Titovšek A. Rus - Zlato priznanje (96,67)
- Posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe v disciplini I.c
Adam Atanasov, klarinet M. Titovšek A. Rus - Zlato priznanje (90,00)
45. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije TEMSIG 2016
(marec 2016)
Neža Kunič, klavir T. Turk - Zlata plaketa (95,00)
Matej Urbajs, klavir L. Žerajić - Zlata plaketa (95,00)
Eva Grebenc Slanič, klavir T. Vidmar - Priznanje za udeležbo (82,67)
Ana Mahne, flavta L. Zurunić E. Uršič Petkovšek Zlata plaketa (95,00)
Karolina Vahtar, flavta B. Štembergar N. Kure Srebrna plaketa (93,67)
Ajda Zala Obreza, flavta N. Hrastnik M. Car Srebrna plaketa (93,67)
Tara Hadler, flavta B. Štembergar N. Kure Bronasta plaketa (89,33)
Doris Horvat, petje J. Hvala E. Uršič Petkovšek Zlata plaketa (95,00)
Branislava Sara Mitrović, petje J. Hvala E. Uršič Petkovšek - Srebrna plaketa (92,00)
- Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja v II. a kategoriji
Liza Marinko, oboa J. Pavli Per T. Turk Srebrna plaketa (92,00)
Ana Marinko, oboa J. Pavli Per T. Turk Srebrna plaketa (93,00)
Martin Bošnjak, saksofon M. Jakšić M. Car Srebrna plaketa (93,67)
Jan Tršan, saksofon M. Jakšić M. Car Zlata plaketa (95,33)
Lara Korenjak, klarinet M. Titovšek A. Rus Bronasta plaketa (89,67)
Adam Atanasov, klarinet M. Titovšek A. Rus Srebrna plaketa (92,67)
15. Mednarodno tekmovanje za godala »Rudolf Matz«, Čakovec, Hrvaška
(19. – 24. 4. 2016)
Leonard Razboršek, violončelo K. Trotovšek Brlek L. Žerajić 1. nagrada/1. mesto
Jovana Krmpot, violončelo A. Čano Muharemović T. Turk 2. nagrada/3. mesto
Laura de Wolff, violina D. Pajanović T. Turk -
Dante Grassi, violončelo A. Čano Muharemović T. Turk -
Sofia Grassi, violončelo A. Čano Muharemović T. Turk -
8. Mednarodno tekmovanje SVIREL
(marec, april 2016)
Špela Marinko, violina R. Hrvatin A. Rus Zlato priznanje (98,50)
Maja Marija Sterle, violončelo K. Trotovšek Brlek A. Rus Zlato priznanje (98,00)
Patricija Lisjak, violina V. Jamšek A. Rus Srebrno priznanje (92,00)
Leonard Razboršek, violončelo K. Trotovšek Brlek T. Turk Zlato priznanje (98,00)
Amadej Bizjak Gorenc, violina P. Dražil T. Turk Zlato priznanje (96,00)
Zoja Bilban Kožuh, violina P. Dražil T. Turk Srebrno priznanje (94,50)
Manca Mihelin, violina M. Grepo Sterle T. Turk Srebrno priznanje (93,00)
Zarja Jakšič, violina R. Hrvatin T. Turk Srebrno priznanje (94,00)
Ana Macedoni, kontrabas S. Souidi N. Cimperman Rakar Srebrno priznanje (91,00)
Špela Huško, kontrabas S. Souidi N. Cimperman Rakar Srebrno priznanje (90,00)
Pia Grad, violina V. Jamšek A. Rus Bronasto priznanje (89,00)
Lana Savič, violina M. Grepo Sterle T. Turk Srebrno priznanje (94,00)
Ivona Perković, violina M. Grepo Sterle T. Turk Srebrno priznanje (94,00)
Jelena Krmpot, violina R. Hrvatin T. Turk Srebrno priznanje (94,00)
Taras Peter Čučulović, kontrabas S. Souidi N. Cimperman Rakar Srebrno priznanje (93,00)
Patricija Mlačnik Malovrh, viola R. Hrvatin T. Turk Srebrno priznanje (90,00)
Pika Drobnič, harfa L. Hrastnik - Bronasto priznanje (86,00)
Ema Jeram, citre P. Napret - Bronasto priznanje (85,00)
Karolina Vahtar, flavta B. Štembergar N. Kure Zlato priznanje (95,00)
Liza Marinko, oboa J. Pavli Per T. Turk Srebrno priznanje (94,00)
Tjaša Ravnikar, saksofon M. Jakšić M. Car Bronasto priznanje (89,00)
Jelena Milivojević, saksofon M. Jakšić M. Car Bronasto priznanje (88,00)
Martin Bošnjak, saksofon M. Jakšić M. Car Bronasto priznanje (89,00)
Jan Tršan, saksofon M. Jakšić M. Car Bronasto priznanje (88,00)
Ana Marinko, oboa J. Pavli Per T. Turk Zlato priznanje (97,00)
Ajda Zala Obreza, flavta N. Hrastnik M. Car Srebrno priznanje (90,00)
Tara Hadler, flavta B. Štembergar N. Kure Bronasto priznanje (89,00)
Dnevi kitare Krško
(marec 2016)
Nina Stella Cecowski, kitara A. Manda - Srebrno priznanje (88,00)
Sergej Mandić, kitara A. Škrlep - Srebrno priznanje (87,33)
Maša patricija Hribar Vujinović, kitara A. Manda - Srebrno priznanje (85,00)
Tina Ravnik V. Ožbolt - Bronasto priznanje (78,50)
14. medšolsko tekmovanje kitaristov GŠ Franca Šturma in GŠ Ljubljana Moste – Polje
(23. 3. 2016)
Tomaž Bajc V. Ožbolt - Srebrno priznanje
Val Bajc V. Ožbolt - Srebrno priznanje
Nina Stella Cecowski A. Manda - Zlato priznanje
Jasmina Kajtazović P. Lagudin - Srebrno priznanje
Ana Klemm, kitara A. Škrlep - Zlato priznanje
Sergej Mandić A. Škrlep - Zlato priznanje
Enya Dragojević A. Manda - Srebrno priznanje
Luka Grum P. Lagudin - Bronasto priznanje
Klara Jenko V. Ožbolt - Srebrno priznanje
Mark Cvetkovič P. Lagudin - Srebrno priznanje
Matevž Kunc P. Lagudin - Bronasto priznanje
Amar Nasić A. Manda - Srebrno priznanje
Urban Oset V. Ožbolt - Zlato priznanje
Tom Peterca A. Varl - Bronasto priznanje
Lara Rozman A. Manda - Zlato priznanje
Eva Samec A. Škrlep - Zlato priznanje
Katja Farič A. Manda - Zlato priznanje
Maša Patricija Hribar Vujinović A. Manda - Zlato priznanje
Jerca Sedmak A. Škrlep - Zlato priznanje
Eva Vehovec A. Manda - Zlato priznanje
David Kopitar A. Manda - Srebrno priznanje
Mark Rudolf V. Ožbolt - Zlato priznanje
Matic Tomaževič V. Ožbolt - Zlato priznanje
Andrej Hočevar A. Škrlep - Zlato priznanje
Jaka Prevec P. Lagudin - Zlato priznanje
Tina Ravnik V. Ožbolt - Srebrno priznanje
Svit Skobir Lampič A. Manda - Zlato priznanje
13. evropsko tekmovanje klasične kitare »Enrico Mercatali«, Gorizia, Italija
(13. – 15. 5. 2016)
Sergej Mandić, kitara A. Škrlep - 2. nagrada (83,00)
Jerca Sedmak, kitara A. Škrlep - 3. nagrada (77 točk)
6. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje, Radlje ob Dravi
(21. – 26. 5. 2016)
Klavirski duo Ela Savnik in Nika Kobal E. Kozlevčar - 4. mesto/zlata nagrada
Mednarodno glasbeno tekmovanje za klavir in harmoniko »Tomaž Holmar«, Naborjet, Italija
(2. – 5. 6. 2016)
Luka Reljič, harmonika M. Pinterič - 5. mesto/2. nagrada (90,3)
Ajša Meglič, klavir T. Vidmar - 12. mesto/priznanje (84)
20. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov »Euritmia«, Povoletto, Italija
(21. – 26. 6. 2016)
Alja Bakija, klavir N. Cimperman Rakar   Diploma di merito/bronasto priznanje (87,44)
Rene Karpe, klavir L. Žerajić - Diploma di merito/srebrno priznanje (91,60)
Urška Lajevec, klavir N. Cimperman Rakar - Diploma di merito (83,88)
Manca Plut, klavir N. Cimperman Rakar - Diploma di merito/bronasto priznanje (85,95)
Zarja Rampih, klavir N. Cimperman Rakar - Diploma di merito (80,95)
Manca Maša Sladič, klavir L. Žerajić - Diploma di merito/srebrno priznanje (90,36)
Ana Mahne, flavta L. Zurunić E. Uršič Petkovšek Diploma di merito/bronasto priznanje (88,40)
Pia Klemenčič, flavta L. Zurunić E. Uršič Petkovšek Diploma di merito/srebrno priznanje (90,00)
Leonard Razboršek, violončelo K. Trotovšek Brlek L. Žerajić - Diploma di merito/zlato priznanje (98,34)
- 1. mesto/1. nagrada
Maja Marija Sterle, violončelo K. Trotovšek Brlek L. Žerajić Diploma di merito/srebrno priznanje (91,60)
Urša Roš, violončelo L. Grošelj N. Cimperman Rakar Diploma di merito/srebrno priznanje (90,98)