44. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije- TEMSIG
9. – 20. marec 2015
CITRE
KLARA LEVEC 91,00 točk Srebrna plaketa
I. b kategorija
mentor: Peter Napret
EMA JERAM 87,33 točk Bronasta plaketa
I. c kategorija
mentor: Peter Napret
VIOLINA
AMADEJ BIZJAK GORENC 93,00 točk Srebrna plaketa
I. a kategorija
mentorica: Plamenka Dražil
klavirska spremljava: Tjaša Turk
ZOJA BILBAN KOŽUH 92,67 točk Srebrna plaketa
I. a kategorija
mentorica: Plamenka Dražil
klavirska spremljava: Tjaša Turk
MANCA MIHELIN 92,00 točk Srebrna plaketa
I. a kategorija
mentorica: Marija Grepo Sterle
klavirska spremljava: Tjaša Turk
LAURA DE WOLFF 95,33 točk Zlata plaketa
I. b kategorija
mentorica: Dragana Pajanović
klavirska spremljava: Tjaša Turk
IVONA PERKOVIĆ 93,33 točk Srebrna plaketa
I. b kategorija
mentorica: Marija Grepo Sterle
klavirska spremljava: Tjaša Turk
ZARJA JAKŠIČ 87,67 točk Bronasta plaketa
I. b kategorija
mentor: Rok Hrvatin
klavirska spremljava: Tjaša Turk
LANA SAVIČ 92,33 točk Srebrna plaketa
I. c kategorija
mentorica: Marija Grepo Sterle
klavirska spremljava: Tjaša Turk
JELENA KRMPOT 92,00 točk Srebrna plaketa
I. c kategorija
mentor: Rok Hrvatin
klavirska spremljava: Tjaša Turk
LANA REBREC 87,67 točk Bronasta plaketa
I. c kategorija
mentorica: Marija Grepo Sterle
klavirska spremljava: Tjaša Turk
VIOLA
PATRICIJA MALOVRH MLAČNIK 91,67 točk Srebrna plaketa
I. b kategorija 2. nagrada
mentor: Rok Hrvatin
klavirska spremljava: Tjaša Turk
VIOLONČELO
LEONARD RAZBORŠEK 100,00 točk Zlata plaketa
I. a kategorija 1. nagrada
mentorica: Ksenija Trotovšek Brlek
klavirska spremljava: Lilijana Žerajić
JOVANA KRMPOT 97,33 točk Zlata plaketa
I. a kategorija 2. nagrada
mentorica: Aleksandra Čano Muharemović
klavirska spremljava: Tjaša Turk
NADJA ROZMAN 85,00 točk Bronasta plaketa
I. a kategorija
mentorica: Katja Beguš - Bobek
klavirska spremljava: Natalija Cimperman Rakar
SOFIA GRASSI 87,00 točk Bronasta plaketa
I. b kategorija
mentorica: Aleksandra Čano Muharemović
klavirska spremljava: Tjaša Turk
BARBARA NAGODE 92,67 točk Srebrna plaketa
I. c kategorija
mentorica: Katja Beguš - Bobek
klavirska spremljava: Katarina Nagode
URŠA ROŠ 85,00 točk Bronasta plaketa
I. c kategorija
mentorica: Katja Beguš - Bobek
klavirska spremljava: Natalija Cimperman Rakar
KONTRABAS
ŠPELA HUŠKO 99,00 točk Zlata plaketa
I. b kategorija 1. nagrada
mentorica: Sara Souidi
klavirska spremljava: Natalija Cimperman Rakar
ANA MACEDONI 98,00 točk Zlata plaketa
I. b kategorija 2. nagrada
mentorica: Sara Souidi
klavirska spremljava: Natalija Cimperman Rakar
TARAS PETER ČUČULOVIĆ 96,00 točk Zlata plaketa
I. b kategorija
mentorica: Sara Souidi
klavirska spremljava: Natalija Cimperman Rakar
ČESTITAMO!