Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
Razredni nastop- N. Hrastnik

Torek, 19.11.2019, ob 18:00, Dvorana Polje Tip nastopa: Razredni nastop

Točka Skladba Nastopajoči Mentor Spremljava
1.
L. van Beethoven: Oda Radosti
Aneja Križnik: kljunasta flavta, 1. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
2.
Anon.: Bele snežinke
Aneja Križnik: kljunasta flavta, 1. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
3.
Ukrajinska: Vrni se ptičica
Amaya Cotacachi Zver: kljunasta flavta, 2. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
4.
M. Vodopivec: Kekčeva pesem
Amaya Cotacachi Zver: kljunasta flavta, 2. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
5.
D. G. Turk: Larghetto Amoroso
Lara Oštir: kljunasta flavta, 2. razred
dr. Natalija Hrastnik
K. Šuštar, prof.
6.
L. van Beethoven: Elizina pesem
Jerca Klemenčič: flavta, 2. razred
Ana Plut: flavta, 3. razred
dr. Natalija Hrastnik
-
7.
H. C. Work: Dedkova ura
Jerca Klemenčič: flavta, 2. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
8.
G. P. Telemann: Suita v F-duru, 1.stavek, Viste
Nela Leskovic: kljunasta flavta, 4. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
9.
Francoska: Francoska ljudska pesem
Nela Leskovic: kljunasta flavta, 4. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
10.
W. Roehr: Sonatina II., 1. stavek Allegro, 2. stavek Andante
Teodora Novaković: kljunasta flavta, 4. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
11.
Irska: Uspavanka
Teodora Novaković: kljunasta flavta, 4. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
12.
Ph. Lavigne: Sonata La Dubois, 1.stavek, Legerement, 4. stavek Menuet I. in II.
Naida Begić Jesenšek: kljunasta flavta, 6. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
13.
D. Purcell: Sonata Seconda, 3. stavek Largo, 4.stavek Allegro
Julija Konstantinović Ornik: kljunasta flavta, 6. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
14.
G. P. Handel: Fitzwilliam Sonata II., 1. stavek, Andante, 2. stavek, Andante Allegro
Zala Kukovičič: kljunasta flavta, 8. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
15.
P. Wedgwood: Rožmarin in timijan
Gabriela Primorac: flavta, 2. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
16.
A. Vivaldi: Largo
Ariana Cotacachi Zver: flavta, 3. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
17.
E. Bozza: Menuet
Ana Plut: flavta, 3. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
18.
G. P. Telemann: Sonata v F-duru: 1.stavek, Vivace
Kiara Križnik: flavta, 3. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
19.
M. Moszkowski: Španski ples op.12, št.2
Kiara Križnik: flavta, 3. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
20.
J. Damase: Divertimento
Marko Rašula: flavta, 4. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
21.
C. Cowles: Listi in jegulje
Anja Flac: flavta, 5. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
22.
G. P. Handel: Sonata v g-molu, 1. stavek, Larghetto, 2. stavek, Andante
Marta Grum: flavta, 6. razred
dr. Natalija Hrastnik
Jelena Bolyubash, prof.
23.
prir. J. Kregar: Primorski plesi
Kvintet kljunastih flavt: /
Naida Begić Jesenšek: kvintet kljunastih flavt
Tinkara Bostič: kvintet kljunastih flavt
Julija Konstantinović Ornik: kvintet kljunastih flavt
Zala Kukovičič: kvintet kljunastih flavt
Laura Kuzma: kvintet kljunastih flavt
Marija Kregar, prof.
-
24.
V. Barvinsky, D. Kabalevsky/ priredil za trio flavt W. Schmidt: Ruska suita
Komorna skupina flavt: /
Erik Capuder: komorna skupina flavt
Anja Flac: komorna skupina flavt
Rozalija Kogoj: komorna skupina flavt
Klavdija Malovrh Mlačnik: komorna skupina flavt
Katja Teja Miklavčič: komorna skupina flavt
Zala Nared: komorna skupina flavt
Marko Rašula: komorna skupina flavt
Tilen Totter: komorna skupina flavt
Iris Vidergar: komorna skupina flavt
Anja Završnik: komorna skupina flavt
dr. Natalija Hrastnik
-

Predvideno trajanje nastopa: 52 min

Nazaj na seznam nastopov