Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
INTERNI NASTOP (december)- Polje

Četrtek, 05.12.2019, ob 19:00, dvorana Polje Tip nastopa: Interni nastop

Točka Skladba Nastopajoči Mentor Spremljava
1.
J. Bitenc: Metuljček Cekinček
Pia Brmež Jost: kljunasta flavta, 1. razred
Mojca Tratar, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
2.
Slov. narodna: Majhna sem bila
Maja Kuzma: kljunasta flavta, 1. razred
Mojca Tratar, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
3.
B. Ipavec: In vendar enkrat se srce
Jaš Onič: petje, 1. razred
Dejan Maksimilijan Vrbančič, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
4.
A. Thomas: Uspavanka Lotharia iz opre Mignon
Blaž Pridgar: petje, 3. razred
Dejan Maksimilijan Vrbančič, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
5.
Duhovna: When the saints
Luka Abbad: saksofon, 2. razred
Mladen Jakšić, prof.
Mladen Jakšić, prof.
6.
G. Mahler: Symphonie song
Rey Tomšič-Jamnik: saksofon, 2. razred
Mladen Jakšić, prof.
Mladen Jakšić, prof.
7.
O. Jevlahov: Romanca
Kaja Dobrota: violončelo, 2. razred
Katja Beguš-Bobek, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
8.
J. B. Weckerlin: Pesem
J. Tetzel: Preludij
Irenej Dobrota: violončelo, 2. razred
Kaja Dobrota: violončelo, 2. razred
Katja Beguš-Bobek, prof.
-
9.
F. Carulli: Valček
Maj Erčulj: kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
-
10.
M. Carcassi: Rondo
Neli Budin: kitara, 4. razred
Peter Lagudin, prof.
-
11.
A. Waignein: Jazz for fun
Luka Štajner: saksofon, 3. razred
Mladen Jakšić, prof.
Mladen Jakšić, prof.
12.
P. Desmond: Take five
Maks Vučetić: saksofon, 4. razred
Mladen Jakšić, prof.
Mladen Jakšić, prof.
13.
E. Grieg: Poetična tonska slika
Ema Grad: klavir, 5. razred
mag. Nana Kure
-
14.
M. Linnemann: Canzone d'amore
Neva Hudeček: kitara, 5. razred
Andrej Varl, prof.
-
15.
A. Korobejnikov: Mala lokomotiva
Jakob Zupančič: harmonika, 5. razred
Špela Rolih, mag. prof.
-
16.
J. Pezel: Intrada
K. Snell: Little Burlesque
Martin Černilec: pozavna, 6. razred
Domen Gantar
-
17.
E. Köhler: Španski valček
Ana Mahne: flavta, 6. razred
Lara Zurunić, spec.
Jelena Bolyubash, prof.
18.
A. Woodall: Serenada
Pia Klemenčič: flavta, 7. razred
Lara Zurunić, spec.
Jelena Bolyubash, prof.
19.
G. Goltermann: Romanca št.1, op. 95 : La Foi ( Vera
Ika Hartner: violončelo, 7. razred
Katja Beguš-Bobek, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
20.
L. M. Škerjanc: Lirična melodija št. 2
Sara Hočevar Mucić: violončelo, 7. razred
Alja Bakija: komorna igra - klavir
Katja Beguš-Bobek, prof.;N. Cimperman - Rakar, prof.
Natalija Cimperman Rakar, prof.
-
21.
U. Jutila: Samba
Jaka Česen: harmonika, 8. razred
Špela Rolih, mag. prof.
-

Predvideno trajanje nastopa: 45 min

Nazaj na seznam nastopov