Glasbena šola Ljubljana Moste - Polje
INTERNI NASTOP (november)- Moste

Sreda, 13.11.2019, ob 19:00, Moste Tip nastopa: Interni nastop

Točka Skladba Nastopajoči Mentor Spremljava
1.
Anonymus: Intrade
Martin Černilec: pozavna, 6. razred
Domen Gantar
-
2.
Ameriška: O Suzana
Oskar Bratun: kitara, 1. razred
Amina Manda, prof.
-
3.
Mehiška: Balada o Romanu Castillu
Bine Jurman: kitara, 2. razred
Peter Lagudin, prof.
-
4.
G. F. Händel: Presto
Svit Bobek: kljunasta flavta, 2. razred
Jakob Bobek, spec.
Jelena Bolyubash, prof.
5.
W. A. Mozart: Zeleni maj
Lili Cimerman Beci: kljunasta flavta, 2. razred
Mojca Tratar, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
6.
A. Suzuki: Allegro
Tanaja Brezovec: flavta, 2. razred
Lara Zurunić, spec.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
7.
Anon.:: Kraljeva koračnica
Pia Marin: flavta, 3. razred
Lara Zurunić, spec.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
8.
J. Haydn: Allegretto
Linda Zagoranski: klavir, 2. razred
Eva Uršič Petkovšek, prof.
-
9.
M. Musorgski: Hopak
Nace Cimerman: klavir, 3. razred
Eva Uršič Petkovšek, prof.
-
10.
A. Arcidiacono: Variacije na škotsko temo
Pavla Smrekar: violina, 3. razred
Rok Hrvatin, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
11.
F. Seitz: Koncert v g-molu op. 3, 1.st.
Ožbej Obreza: violina, 3. razred
Rok Hrvatin, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
12.
/J. Hasse: /Bourree in menuet
Izabela Novak Šarotar: violina, 3. razred
Marija Grepo Sterle, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
13.
F. Tarrega: Rosita polka
Katja Farič: kitara, 8. razred
Amina Manda, prof.
-
14.
B. Pucihar: Z Eriko na igrišču
Zala Nared: flavta, 5. razred
Lara Zurunić, spec.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
15.
B. Pucihar: Flavta sanja
Tilen Totter: flavta, 5. razred
Lara Zurunić, spec.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
16.
F. Schubert: Valček v A-duru
Vid Vrhovnik: klavir, 5. razred
Eva Uršič Petkovšek, prof.
-
17.
E. Grieg: Valček v a-molu
Ela Butenko Černe: klavir, 5. razred
Andrej Goričar, prof.
-
18.
J. B. Pergolesi: Siciliana
Hana Klemenc: violina, 5. razred
Marija Grepo Sterle, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
19.
G.F.Händel: Presto
Tia Tršan: flavta, 6. razred
Lara Zurunić, spec.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
20.
J. Thompson: Impromptu
Jane Jelovšek: klavir, 6. razred
Andrej Goričar, prof.
-
21.
J. S. Bach: Dvoglasna invencija v F-duru
Brina Gajšek: klavir, 6. razred
Andrej Goričar, prof.
-
22.
A. Piazzolla: Libertango
Aljaž Pistotnik: harmonika, 7. razred
Miha Pinterič
-
23.
A. Scarlatti: Toglietemi la vita ancor
I. Brkanović: Uspavanka
Tanja Rozman: petje, 6. razred
Janja Hvala, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
24.
F. Cavalli: Delizie contente
A. T. Linhart: Pesem
Katarina Černač: petje, 4. razred
Janja Hvala, prof.
Eva Uršič Petkovšek, prof.
25.
M. Bruch: Koncert v g-molu op.26, 1.st
Sara Hardi Vitorović: violina, 8. razred
Rok Hrvatin, prof.
Jelena Bolyubash, prof.
26.
F. Schubert: Valse Noble v a-molu
Neža Kunič: klavir, 8. razred
Andrej Goričar, prof.
-

Predvideno trajanje nastopa: 60 min

Nazaj na seznam nastopov